Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Spa i relaks Łaźnia parowa Jacuzzi | Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal Cuiabá leży w ciągu około 10 min jazdy od takiego miejsca kultu jak Kościół Matki Boskiej Różańcowej oraz oferuje fryzjera męskiego. Apartament oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych.
Centro Geodésico da América do Sul znajduje się 3 km od apartamentu, a Muzeum Morro da Caixa D'Água Velha 3,1 km od niego. Obiekt noclegowy jest usytuowany w pobliżu parków. Centrum handlowe Pantanal Shopping jest w odległości 16 min spacerem.
Apartament jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki. 5 km od Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal do lotniska Marechal Rondon. Obiekt oferuje również łaźnię parową, jacuzzi i saunę, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu. Ten apartament posiada taras.
- Lokalne atrakcje
- Praca Ipiranga3,2 km
- Museu de Arte e de Cultura Popular3,6 km
- Our Lady of Bom Despacho Church3 km
- Kościół NMP Dobrej Nowiny3,5 km
- Grande Templo3,6 km
- Rua Boa Vista2,4 km
- Praca dos Motoristas3 km
- Estatua de Maria Taquara3,4 km
- Zoologico da UFMT3,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Marechal Rondon11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Jacuzzi
- Centrum fitness
Usługi
- Obsługa porządkowa
- Pralnia
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal?
Na miejscu Goście Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej, jacuzzi i sauny. - ❓
Czy Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych. - ❓
Czy Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Mobiliado Ao Lado Do Shopping Pantanal oferuje aneks kuchenny.